2015 yılının başlarında anne bebek sektörüne e-ticaret alanında perakendecilik ile başlayan firmamız, bugün geldiği noktada binlerde anneye dokunmuş, takdirlerini ve gönüllerini kazanmış kaliteden ödün vermeden maksimum müşteri memnuniyetini sağlayan bir firma haline dönüşmüştür.


Değişen ve gelişen piyasa koşulları çerçevesinde hizmet ya da bir ürünü tüketiciye ulaştırmanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Ana amacımız bu yolların her birinde Pembe Yanak farkını hissettirmektir. İhtiyaçları iyi analiz etme, buna istinaden ürünleri optimum maliyetlerle sunma ve bu esnada teknolojinin imkanlarından faydalanmayı hedeflemekteyiz. 


Perakende mağazacılık anlayışımızda düzen ve titizlik ön planda tutulurken, satış danışmanlarımız tüketiciyi doğru bilgilendirmek adına sürekli kendilerini geliştirme gayretindedirler. Bebek ve anne ihtiyaçları konusunda sunmuş olduğumuz hizmetleri daha çok kişiye ulaştırmak maksadıyla oluşturulan pembeyanak.com adlı internet sitemiz, bizi tercih edenlerin desteğiyle gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir.


"Anne ve Pembe Yanaklara Dair Her Şey!" sloganıyla faaliyetlerini her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.